სსიპ   საქართველოს   ოლიმპიური  რეზერვების  მზადების  ეროვნული  ცენტრი

სპორტსმენები

ჯაბა პაპინაშვილი
დაბადების თარიღი: 27/04/1998 კასპი სპორტის სახეობა: ძიუდო   მიღწეული წარმატებები: 21 წლამდელებს შორის საქართველოს ჩემპიონატის ბრინჯაოს პ...
ბაგრატ ნინიაშვილი
დაბადების თარიღი: 01.10.1998. დამნისი სპორტის სახეობა: ძიუდო   მიღწეული წარმატებები: ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატის ორგზის ...
ლუხუმ ჩხვიმიანი
დაბადების თარიღი: 03/05/1993 მესტია სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: ბორია ფირცხელიანი   მიღწეული წარმატებები: მსოფლიო ჩემპიონი , ტ...
ბაჩანა ხორავა
დაბადების თარიღი: 15.03.1993. ჩხოროწყუ სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრიში ირიცხება : 2014 წლიდან სპორტ...
დავით ლუკავა
დაბადების თარიღი: 04.03.1999 სპორტის სახეობა: მძლეოსნიბა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2013 წლიდან სპორტული მიღწევებ...
გიორგი კეთილაძე
დაბადების თარიღი: 15.11.1999. ხონი სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიური ცენტრში ირიცხება: 2014 წლიდან ...
მინდია ენდელაძე
დაბადების თარიღი: 24.05.1998.ადიგენი სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიური ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან სპორტული...
ნიკა მაქაცარია
დაბადების თარიღი: 03/01/2001 სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევებ...
გიორგი ლიპარტია
დაბადების თარიღი: 2011. ჩხოროწყუ სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწ...
რევაზ ქოქოშვილი
დაბადების თარიღი: 20.05.2003. ბორჯომი სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული...
გიორგი გიორგაძე
დაბადების თარიღი: 15.05.1999.ბორჯომი სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტული ...
დავით ოჩიგავა
დაბადების თარიღი: 08/02/1997. აბაშა სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რევაზ კობიაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მ...
ირაკლი ჩხეიძე
დაბადების თარიღი: 05.01.1999 . ზუგდიდი სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2012 წლიდან. სპორტული მ...
არჩილ მალაყმაძე
დაბადების თარიღი: 30.04.2001. ხელვაჩაური სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრიში ირიცხება : 2012 წლიდან სპორტული...
ლომია თებიძე
დაბადების თარიღი: 22.12.2001. ხელვაჩაური სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2014 წლიდან. სპორტული...
თორნიკე ტაბატაძე
დაბადების თარიღი: 10.02.2001. ხაშური სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრიში ირიცხება : 2014 წლიდან სპორტული მიღ...
ლუკა ქაშიბაძე
დაბადების თარიღი: 18.06. 2002. წყალტუბო სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან სპორტული მ...
გიგა ოდიკაძე
დაბადების თარიღი:  20.02.2005 ხაშური სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული...
ბონდო კილაძე
დაბადების თარიღი: 20.08.2003 ხაშური სპორტის სახეობა:  ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება:  2019 წლიდან სპ...
გიორგი ხარაზიშვილი
დაბადების თარიღი: 28.11.2003 ხაშური სპორტული სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწ...
ალკაზარ გოგიტიძე
დაბადების თარიღი: 08.06.2000 აჭარა სპორტის სახეობა : ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურაბ ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2016 წლიდან სპორტული მიღწე...
საბა აბაშიძე
დაბადების თარიღი: 02.11.2004 აჭარა სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან ს...
ავთანდილ გოგატიშვილი
დაბადების თარიღი: 02.04.2000. საჩხერე სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2016 წლიდ...
გურამ ვეკუა
დაბადების თარიღი: 05.01.2004. სამეგრელო სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან. სპორტული მ...
ნიკოლიზ თურმანიძე
დაბადების თარიღი: 16.09.2002. სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან. სპორტული მიღწევები: ...
ბაჩუკი შამილიშვილი
დაბადების თარიღი: სპორტის სახეობა:  ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქ...
მანუჩარ გოგოხია
დაბადების თარიღი: 22.12.2002. ზუგდიდი სპორტის სახეობა: ძალოსნობა მწვრთნელი: ზურა ანთაური ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწ...
გოგა ჯაჯვანი
თემო ჭკუასელიძე
დაბადების თარიღი: 22.06.1998. ბორჯომი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან. სპორტული მიღწევები: 20...
გიორგი პერტაია
დაბადების თარიღი : 09.03.2001. გალი სპორტის სახეობა : ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა. მწვრთნელი: ვაჟა კრავეიშვილი ოლიმპოურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან...
ირაკლი ძიმისტარიშვილი
დაბადების თარიღი: 26.01.1999. ლანჩხუთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: 20...
გიორგი ბითაძე
დაბადების თარიღი: 25.02.2005. ხაშური სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან ...
ნიკოლოზ მშვილდაძე
დაბადების თარიღი: 10.10.2001. ბაღდათი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქ...
გიორგი მეტრეველი
დაბადების თარიღი: 07.01.2001. ონი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართვ...
გიორგი თინიკაშვილი
დაბადების თარიღი: 14.08.2004. ვაზიანი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან...
რამაზ სურმანიძე
დაბადების თარიღი: 09.04.1993. ქობულეთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2006 წლიდა...
გიორგი შოთაძე
დაბადების თარიღი: 01.12.2000. ლანჩხუთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2013 წლიდან. სპორტული მიღწევები: ახ...
გიორი თოხაძე
დაბადების თარიღი: 14.02.2001 წ. ოზურგეთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობ ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: ე...
ქემირ მაჩალიკაშვილი
დაბადების თარიღი: 24.04.1999. ახმეტა. სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქ...
რამაზ სილაგავა
დაბადენის თარიღი: 13.04.1999. მარტვილი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2013 წლიდან ...
ნიკა შერბაკოვი
დაბადების თარიღი: 03.08.2000 დაბადების ადგილი: რუსეთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხე...
ბექა კანდელაკი
დაბადების თარიღი: 17.05.1995. თბილისი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: სპორტულ...
გუგა სხირტლაძე
დაბადების თარიღი: 2001, სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე. ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან. სპორტული მიღ...
ზელიმხან მარგოშვილი
დაბადების თარიღი: 07.06.2000. ახმეტა სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: სპორტული მიღწევები: მ...
ლაშა მეტრეველი
დაბადების თარიღი: 07.01.2001.ონი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან ...
ვარლამ კვარაცხელია
დაბადების თარიღი: 02.11.1996. ხობი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სპორტული მიღწევები: საქართველოს მრავალგზის ჩემპიონატის ახალგაზრდებში ...
ბექა მაკარიძე
დაბადების თარიღი: 25.01.1998. თერჯოლა სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: ...
თამაზ ღლონტი
დაბადების თარიღი: ლანჩხუთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: ჭაბუკებს ...
ტარიელ პაატაშვილი
დაბადების თარიღი : 26.04.2003 სპორტის სახეობა : ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა. მწვრთნელი: ვაჟა კრავეიშვილი ოლიმპოურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან ს...
გიორგი ბენდიანიშვილი
დაბადების თარიღი: 20.02.2001 სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორ...
ავთანდილ კენჭაძე
დაბადების თარიღი:22.12.1995 ამბროლაური სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართვ...
ნიკოლოზ კენჭაძე
დაბადების თარიღი:17.04.1997  ამბროლაური სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მიღწევები: ს...
ოთარ გოგავა
დაბადების თარიღი: 02.03.1992 ხონი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართველოს ...
ზურაბ ერბოწონაშვილი
დაბადების თარიღი: 28.12.1992  საგარეჯო სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან სპორტული მიღწევები: სა...
ზურაბ ურთაშვილი
დაბადების თარიღი: 04.08.1998 მცხეთა სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: გიორგი იანტბელიძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2015 წლიდან ს...
დაბადების თარიღი: 14.02.1999   ბათუმი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2014 წლიდან სპორტული მიღწევები: ახა...
ზაურ ბერაძე
დაბადების თარიღი: 26.03.1997 სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახა დობორჯგინიძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2013 წლიდან სპორტული...
გიორგი ჭელიძე
დაბადების თარიღი: 28.07.1999 სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2019 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართველოს ნაკრე...
ბექა ნადაშვილი
დაბადების თარიღი: 13.08.1998. გურჯაანი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: თამაზი ბენდიანიშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2014 წლიდან...
ლევან გობეჯიშვილი
დაბადების თარიღი: 14.09.2002. სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: თამაზ ბენდიანიშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტ...
ლაშა ჯელაძე
დაბადების თარიღი: 07.12.1996. ამბროლაური სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2012 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქარ...
ბექა ართილაყვა
დაბადების თარიღი: 29.04.2000 სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახა დობორჯგინიძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტული...
მიხეილ ბენდიანიშვილი
დაბადების თარიღი: 21.01.2000 სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: თამაზ ბენდიანიშვილი ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტუ...
ლუკა ღვინჯილია
დაბადების თარიღი: 30.03.2004. გალი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: ჯონი ლორია ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული ...
ჯონი ცხადაია
დაბადების თარიღი: 13.12.2001. გალი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: ჯონი ლორია ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტული ...
თორნიკე ქათამაძე
დაბადების თარიღი: 30/01/2000 აჭარა სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: ევროპის ჩემ...
ნიკოლოზ ლაგვილავა
დაბადების თარიღი:  04.05.2002 ზუგდიდი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2016 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქ...
ნიკოლოზ რუხაძე
დაბადების თარიღი: 29.06.2000 ხონი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართველოს ...
რამაზან მალაკოევი
დაბადების თარიღი: 08.01.1996 ყვარელი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2016 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართველ...
მაგამედ საიდოვი
დაბადების თარიღი: 13.08.1999  ყვარელი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2017 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქ...
როლანდ ანდრიაძე
დაბადების თარიღი: 09.03.1995 ხონი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართელოს ჩ...
გიორგი ჩიხრაძე
დაბადების თარიღი: 19.07.2002 ონი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: ჭაბუკებს შორი...
შამილ გაჯიევი
დაბადების თარიღი: 21.03.2001 ყვარელი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2016 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართველ...
დავით ხარებავა
დაბადების თარიღი: 04.21.2000. რუსთავი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართვე...
ლევან ბაზაძე
დაბადების თარიღი: 23.08.2003 საჩხერე სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: ჭაბუკებს ...
რაჟიკო კეთილაძე
დაბადების თარიღი: 29.07.2001 ხონი სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2016 წლიდან სპორტული მიღწევები: საქართველოს ...
მუსლიმ მუთოშვილი
დაბადების თარიღი: 02.07.2000. ახმეტა სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხება: 2018 წლიდან სპორტული მიღწევები: